לעמוד הראשי

הרשמה

רכישות מרוכזות

טפסים

שאלות ותשובות

אודות המיזם

תקנון

מנהלה

צור קשר

רכישות מרוכזות 

רוב המוצרים והשרותים המוצעים באתר זה ניתנים לרכישה הן ברכישה פרטנית אישית והן ברכישה מרוכזת/קבוצתית.

המחירים ברכישה מרוכזת נמוכים עד כדי 10% מאשר במכירה אישית.

המכירות האישיות מתבצעות על ידי חברות שונות כמו "גטר-טק" (מוצרי טכנולוגיה) , אלקטרה מחשבים (מחשבים ניידים), "שרת לתלמיד" (מוצרי תוכנה וציוד אישי), "ספר-נט" (ספרי לימוד), כלל-ביטוח (ביטוח בריאות לתלמיד),  לורד סנדוויץ (שרותי הזנה) ועוד.

הרכישות המרוכזות מתקיימות בשלושה מישורים שונים,

א.  רכישות מרוכזות בבתי ספר במסגרת תשלומי הורים  

ב.  קבוצות רכישה מאורגנות על ידי ועדי הורים או נציגי הורים, כיתתיים או מוסדיים, באחריות הועד הארצי,

ג.  רכישה קבוצתית ארצית באתר האינטרנט.

 

רכישות מרוכזות בבתי הספר

מנהלי בתי ספר בשיתוף ועד ההורים המוסדי, יכולים לקיים רכישות מרוכזות על פי נוהל חוזר מנכ"ל משרד החינוך המאפשר גביית תשלומי הורים למימון הרכישות המרוכזות במסגרת  "רכישת שרותים מרצון" לאחר שההורים הביעו את בקשתם או הסכמתם לרכוש מוצרים על פי רשימה שהוצגה להם.

הגביה מתבצעת על ידי בתי הספר או הרשות המקומית, אספקת המוצרים על ידי הועד הארצי , חלוקת המוצרים להורים על ידי בית הספר או הרשות המקומית. ההורים חוסכים את דמי ההובלה.

פרטים לגבי רכישות מרוכזות לבתי ספר ניתן לקבל בטלפון 052-6254477

ניתן לפנות גם באמצעות מילוי פרטים ברשומת בית הספר ישירות בכתובת  www.latalmid.net/mosad  ובו יש להכניס את סמל המוסד (6 ספרות) במשבצת הסיסמא יש להכניס את המספר 2009. נציג הארגון ייצור קשר עם איש הקשר בהתאם לבקשה.

 

קבוצות רכישה באמצעות נציגי או ועדי הורים.

ארגון ההורים מסמיך נציגי הורים או  הורים בעלי יוזמה המעוניינים לנהל קבוצות רכישה ברמה כיתתית, בית ספרית או אחרת לרכישת מוצרים באופן מרוכז. כל נציג ועד הורים, בית ספרי, או כיתתי, אשר ביכולתו ליצור קשר אם קבוצת ההורים אותה הוא מייצג, יכול למעשה לשמש חולייה בתוך הארגון כאשר ועד ההורים הארצי מנהל את הקשר עם הספקים ומתחתיו נציגי ההורים ברמות השונות, בית ספרי, יישובי, שכבתי וכיתתי משמשים חולייה מקשרת להורים.

נציג הורים או כל הורה המבקש להקים קבוצת רכישה כיתתית או מוסדית, פונה לועד הארצי ומקבל אסמכה להיות איש הקשר ולנהל את בקבוצה, לאחר מינויו הוא מקבל או מדפיס ישירות מאתר האינטרנט טופס רכישה מרוכזת של שרותים ומוצרים אותו הוא מעביר להורי הקבוצה באמצעות דפי קשר או רשימות תפוצה, תפקידו של מנהל הקבוצה הוא לאסוף את הטפסים מהורים אשר ביקשו לרכוש פריטים מוצעים בצרוף המחאות או הוראות תשלום, ולהעבירם לועד הארצי. משלוח המוצרים יעשה ישירות לבית התלמיד או בתיאום עם מנהל הקבוצה.

פרטים לגבי רכישות קבוצתיות לנציגי וועדי הורים ניתן לקבל בטלפון 052-6254477 או ב ד"א   info@latalmid.net

 

רכישות קבוצתיות באתר האינטרנט

ארגון ההורים ינהל רכישות קבוצתיות של מוצרים ברמה ארצית באתר האינטרנט וכל הורה המעוניין לקבל את ההנחות המיוחדות הקבועות על רכישה מרוכזת יוכל להזמין את המוצרים שביקש במסלול רכישה קבוצתית. החיוב במסלול זה יהיה באמצעות חיוב כרטיס אשראי, המוצרים שיכללו ברשימת המוצרים לביצוע ההזמנה יישלחו ישירות לבית התלמיד  ביצוע ההזמנות במסלול זה הוא "על תנאי" והזמנה תבוצע לאחר שיתקבלו מינימום הזמנות כפי שנקבע לכל מוצר.